SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
26 489 796 Kč
(339 613 Kč / m²)
Prodej
2+1
78 m²
Piazza San Firenze, Firenze

místnosti2+1
plocha78 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Elegant apartment for sale in Florence, in one of the most charming and sought-after areas, between Piazza Pitti and Ponte Vecchio. The property, loca...

Ostatní
Stáří nabídky: 64 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Piazza San Firenze, Firenze
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dreamer SRL