SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
26 785 160 Kč
(148 806 Kč / m²)
Prodej
3+1
180 m²
Piazza San Firenze, Firenze

místnosti3+1
plocha180 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Prestigious apartment finely renovated for sale in the historic center of Florence, near the famous Excelsior and St. Regis Hotels, a few minutes from...

Parametry

Vygenerováno z AI

KrbVýhledDřevěná podlahaVysoké stropyDřevěné trámyPo rekonstrukci

Ostatní
Stáří nabídky: 62 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Piazza San Firenze, Firenze
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dreamer SRL