SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
43 830 248 Kč
(231 906 Kč / m²)
Prodej
3+1
189 m²
Piazza San Firenze, Firenze

místnosti3+1
plocha189 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Prestigious, completely renovated apartment with private garden for sale in Florence, a few steps from Palazzo Pitti, Ponte Vecchio, and Piazza Santo ...

Parametry

Vygenerováno z AI

Samostatná kuchyněVysoké stropyDřevěné trámyPo rekonstrukciPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 62 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Piazza San Firenze, Firenze
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dreamer SRL