Výpis nabídek
6
6
6
38 879 758 Kč
(353 452 Kč / m²)
Prodej
3+1
110 m²
Piazza Roma, Cortina d'Ampezzo
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
110 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Charming, first floor apartment, benefitting from far reaching panoramic views, directly at the centre of Cortina. \r\n \r\n This south-east faci...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
58 dní
Aktualizováno:
28 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Piazza Roma, Cortina d'Ampezzo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.