SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
15 801 707 Kč
(68 703 Kč / m²)
Prodej
Atypický
230 m²
Piazza Plebiscito, Città della Pieve

místnostiAtypický
plocha230 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Four-level residence renovated with high-quality finishes, air conditioning, for sale in the historic centre of Città della Pieve. In the heart of Ci...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Po rekonstrukciVysoké stropyDřevěné trámyPřirozené světlo

Podlahové
Stáří nabídky: 12 dní
Aktualizováno: 12 dní

Lokalita

Piazza Plebiscito, Città della Pieve
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Apolloni & Blom Real Estate

Apolloni and Blom Real Estate - Immobiliare