SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 504 456 Kč
(48 597 Kč / m²)
Prodej
2+1
175 m²
Via Grosseto, Cinigiano

místnosti2+1
plocha175 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Furnished apartment with garden and terrace R06132CI3Z - In a charming borgo, which was renovated with great attention to detail in 2008, not one but...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Via Grosseto, Cinigiano
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home