SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 162 562 Kč
(28 085 Kč / m²)
Prodej
1+1
77 m²
Via Grosseto, Cinigiano

místnosti1+1
plocha77 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Renovated apartment in the center of Cinigiano R06326CI2Z - In the heart of the historic center of Sasso d'Ombrone in the municipality of Cinigiano, ...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Via Grosseto, Cinigiano
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home