SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 932 903 Kč
(35 553 Kč / m²)
Prodej
3+1
195 m²
Cetona

místnosti3+1
plocha195 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Elegant residence in aristocratic town palace with elevator and garden courtyard for sale in the historic center of Cetona, Siena. On the second floor...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Cetona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property