Výpis nabídek
18
18
18
16 287 913 Kč
(162 879 Kč / m²)
Prodej
2+1
100 m²
Castiglione della Pescaia
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
100 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
In Punta Ala, in a prime location with stunning panoramic views of the sea and the harbor, we offer for sale an elegant single-level apartment.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
18 dní
Aktualizováno:
18 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Castiglione della Pescaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.