SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
14 084 750 Kč
(187 797 Kč / m²)
Prodej
2+1
75 m²
Castiglione della Pescaia

místnosti2+1
plocha75 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Main features 85 sqm Private garden of about 400 sqm Solarium of 40 sqm with sea view 3 bedrooms 2 bathrooms with shower Walking distance to the beac...

Ostatní
Stáří nabídky: 30 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Castiglione della Pescaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property