SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 480 647 Kč
(53 675 Kč / m²)
Prodej
2+1
158 m²
Castellina in Chianti

místnosti2+1
plocha158 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

1400s Elegant First-Floor Apartment - Castellina in Chianti
Authentic features, spacious and finely renovated with parquet flooring, for sale in Cast...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Castellina in Chianti
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property