SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
16 516 539 Kč
(97 156 Kč / m²)
Prodej
3+1
170 m²
Castellina in Chianti

místnosti3+1
plocha170 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Double private entrance, unique back garden with wooden oven, bright town apartment renovated with air conditioned, for sale in Castellina in Chianti....

Ostatní
Stáří nabídky: 26 dní
Aktualizováno: 26 dní

Lokalita

Castellina in Chianti
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property