SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 230 084 Kč
(106 736 Kč / m²)
Prodej
1+1
49 m²
Cannobio

místnosti1+1
plocha49 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

We are in Cannobio, in the historic center, and more specifically in the newly built “Il Monastero” residence. Here we are offering for sale a studio ...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Cannobio
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property