SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 074 962 Kč
(72 321 Kč / m²)
Prodej
2+1
84 m²
Via Antonio Gramsci, Buonconvento

místnosti2+1
plocha84 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Bright 3-room apartment with two balconies R06913BI3Z - This well-maintained 3-room apartment is located in a residential area of Bibbiano, surrounde...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Via Antonio Gramsci, Buonconvento
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home