Výpis nabídek
30
30
30
8 990 944 Kč
(35 964 Kč / m²)
Prodej
1+1
250 m²
Belgirate
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
250 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Are you looking for a house that is not just an address, but a source of daily inspiration?
In the historic center of Belgirate, a few steps from ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Vlastní parkování
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
3 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Belgirate
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.