SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 747 946 Kč
(130 566 Kč / m²)
Prodej
2+1
67 m²
Via Croce, Bardolino

místnosti2+1
plocha67 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

New 3-room apartment just a few steps from the lake R06452BA3Z - This new 3-room apartment is in a particularly quiet and internal location, just a f...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Via Croce, Bardolino
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home