SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 281 893 Kč
(21 879 Kč / m²)
Prodej
3+1
150 m²
Arce

místnosti3+1
plocha150 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Casa Paola" In the heart of a quiet residential area of Arce, on Via Casilina, we offer for Sale a spacious and bright Apartment on the first floor of...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Arce
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home