SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 470 780 Kč
(99 692 Kč / m²)
Prodej
2+1
95 m²
Via Costabella, Affi

místnosti2+1
plocha95 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Modern 3-room apartment with garden R06496AF3Z - There are several exclusive residential units for sale, including modern 2-, 3- and 4-bedroom apartm...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Via Costabella, Affi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home