SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 157 337 Kč
(106 919 Kč / m²)
Prodej
2+1
95 m²
Via Costabella, Affi

místnosti2+1
plocha95 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Stylish 3-room apartment with energy class A4 R06505AF3Z - There are several exclusive residential units for sale, including modern 2-, 3- and 4-bedr...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Via Costabella, Affi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home