SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 698 076 Kč
(94 338 Kč / m²)
Prodej
1+1
18 m²
Jalan Yudistira

místnosti1+1
plocha18 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Experience the epitome of luxury living in Ubud, Bali, in this stunning new condominium. Located in the heart of Ubud, this 1-bedroom home boasts a sp...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Jalan Yudistira
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Maija International