SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
50 593 623 Kč
(389 182 Kč / m²)
Prodej
4+1
130 m²
Morello's Ramp

místnosti4+1
plocha130 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Chestertons is delighted to offer for sale this property in Prince Edward's Gate View, Gibraltar. Situated within this prestigious and exclusive devel...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Morello's Ramp
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Chestertons Gibraltar