SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 064 121 Kč
(192 003 Kč / m²)
Prodej
1+1
42 m²
Arengo's Palace Lane

místnosti1+1
plocha42 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Chestertons is pleased to offer for sale this property in Arengos Gardens, Gibraltar. This modern 1 bedroom 1 bathroom property boasts an open plan ki...

Ostatní
Stáří nabídky: 16 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Arengo's Palace Lane
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Chestertons Gibraltar