SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 886 374 Kč
(36 465 Kč / m²)
Prodej
3+1
134 m²
Kombo North

místnosti3+1
plocha134 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover the epitome of modern living in this brand-new condominium located in the prestigious Brufut Heights, The Gambia. This exquisite home offers ...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Kombo North
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Maija International