Výpis nabídek
15
15
15
7 048 611 Kč
(79 198 Kč / m²)
Prodej
5+1
89 m²
Rue Lemercier, Wissous
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
5+1
plocha
89 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Situé à Wissous, au premier étage d'une copropriété de trois niveaux calme et bienveillante, cet appartement de 5 pièces développe 89 m2 Carrez.
Enti...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Plynové
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
3 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue Lemercier, Wissous
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.