SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 717 975 Kč
(76 473 Kč / m²)
Prodej
5+1
114 m²
Rue Mainssieux, Voiron

místnosti5+1
plocha114 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

En exclusivité, Coup de coeur assuré pour ce bel appartement duplex T5 sur la commune de Voiron, au sein d'une copropriété récente de 2021, d'une supe...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

PodlažíOtevřený obývací prostorSamostatné wc

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Rue Mainssieux, Voiron
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Amandine MARTINON