Výpis nabídek
10
10
10
7 902 031 Kč
(207 948 Kč / m²)
Prodej
1+1
38 m²
Basse Corniche, Villefranche-sur-Mer
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
38 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
VILLEFRANCHE-SUR-MER – APARTMENT – 39 SQM – OLD TOWN – OUTDOOR SPACE – 200 METRES FROM THE SEA – STRONG RENTAL POTENTIAL
Located in the heart of Vi...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Internet
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Elektrické
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
5 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Basse Corniche, Villefranche-sur-Mer
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
Chabert Group - International Real Estate
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
Chabert Group - International Real Estate
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce