SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 016 125 Kč
(37 702 Kč / m²)
Prodej
4+1
80 m²
Place Alexandre Israël, Troyes

místnosti4+1
plocha80 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

iad France - Sylvain Guillaume vous propose: Situé à de Troyes, dans un quartier prisé et calme, découvrez ce magnifique appartement de 4 pièces offra...

Ostatní
Stáří nabídky: 26 dní
Aktualizováno: 26 dní

Lokalita

Place Alexandre Israël, Troyes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France