SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 918 440 Kč
(27 803 Kč / m²)
Prodej
3+1
69 m²
Place Alexandre Israël, Troyes

místnosti3+1
plocha69 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

iad France - Charles LAMBERT vous propose: Au premier étage une copropriété fermée du centre ville, appartement de 68,61 m2 (loi carrez) avec cave. L'...

Ostatní
Stáří nabídky: 49 dní
Aktualizováno: 49 dní

Lokalita

Place Alexandre Israël, Troyes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France