SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 345 839 Kč
(89 097 Kč / m²)
Prodej
3+1
60 m²
Rue du Lac, Tigery

místnosti3+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

iad France - Brian Debarre vous propose: APPARTEMENT 3 pièces de 60 m² à Tigery, en rez-de-jardin, offrant un EXTÉRIEUR PRIVATIF et situé en plein cen...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaPodlažíOtevřený obývací prostorSamostatné wcPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 70 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Rue du Lac, Tigery
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France