Výpis nabídek
9
9
9
16 540 039 Kč
(145 088 Kč / m²)
Prodej
4+1
114 m²
Avenue de Corzent, Thonon-les-Bains
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
114 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Corniche district. In the quiet and residential area of Corniche, this secure residence is built near the lake.
The residence offers eight accomm...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Podlaží
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
491 dní
Aktualizováno:
491 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenue de Corzent, Thonon-les-Bains
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.