SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 972 671 Kč
(107 233 Kč / m²)
Prodej
4+1
93 m²
Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains

místnosti4+1
plocha93 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

L'agence Home & Patrimoine vous propose en exclusivité, ce splendide appartement de type 4 de 83 m2 en rez de jardin privatif de + de 150 m2. Situé da...

Plynové
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Home Et Patrimoine