SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 299 809 Kč
(114 542 Kč / m²)
Prodej
2+1
55 m²
Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains

místnosti2+1
plocha55 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

iad France - Marièle Trimaille vous propose: GRAND T2 avec JARDIN – QUARTIER OUEST - COPROPRIÉTÉ PRISÉE - POSSIBILITÉ 2e CHAMBRELaissez-vous séduire p...

Ostatní
Stáří nabídky: 45 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France