Výpis nabídek
13
13
13
2 187 929 Kč
(25 441 Kč / m²)
Prodej
5+1
86 m²
Rue des Grammonts, Thiers
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
5+1
plocha
86 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Visite virtuelle disponible ! Bienvenue à THIERS secteur Mairie, proche des commodités. Venez découvrir ce duplex 5 pièces offrant une belle vue...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
E - Nehospodárná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
4 dní
Aktualizováno:
4 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue des Grammonts, Thiers
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.