SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 865 341 Kč
(87 849 Kč / m²)
Prodej
2+1
44 m²
Montée des Littes, Soucieu-en-Jarrest

místnosti2+1
plocha44 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Niché en plein cœur du village pittoresque de Soucieu-en-Jarrest, cet appartement T2 de 41,51 m² incarne le mélange parfait entre charme ancien et con...

Elektrické
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Montée des Littes, Soucieu-en-Jarrest
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZEFIR IMMOBILIER