SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 086 824 Kč
(127 681 Kč / m²)
Prodej
5+1
79 m²
Impasse des Pommerets, Sèvres

místnosti5+1
plocha79 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Jiwon Jung vous propose: Appartement traversant 4 Pièces | 78,82 m² | Lumineux & RénovéAu cOEur du quartier prisé de Croix Bosset, découv...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Samostatné wcPo rekonstrukciPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 69 dní
Aktualizováno: 69 dní

Lokalita

Impasse des Pommerets, Sèvres
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France