Výpis nabídek
4
4
2 671 704 Kč
(121 441 Kč / m²)
Prodej
1+1
22 m²
Quai François Maillol, Sète
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
22 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Fiche N°Id-LGB180132 : Sete, secteur Quilles, T1 d'environ 22 m2 comprenant 1 piece(s) + Loggia de 6 m2 - Vue : Quai - Construction 1980 Parpaing - E...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
3 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Quai François Maillol, Sète
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.