SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
24 198 132 Kč
(118 040 Kč / m²)
Prodej
6 a více
205 m²
Chemin des Buis, Sète

místnosti6 a více
plocha205 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

EXCEPTIONAL APARTMENT IN SÈTE - Located facing the royal framework, on one of the most sought-after quays in Sète, this exceptional apartment boasts a...

Ostatní
Stáří nabídky: 57 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Chemin des Buis, Sète
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PASSAGE LONJON IMMOBILIER