SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 658 891 Kč
(136 766 Kč / m²)
Prodej
3+1
56 m²
Rue Émile Cloud, Serris

místnosti3+1
plocha56 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Situé au cœur de Serris, dans le secteur très recherché du Val d'Europe, au 11 Cour de la Garonne, cet appartement de 56,14 m² loi Carrez, situé au 3ᵉ...

Elektrické
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Rue Émile Cloud, Serris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZEFIR IMMOBILIER