Výpis nabídek
10
10
10
3 658 703 Kč
(56 288 Kč / m²)
Prodej
3+1
65 m²
Place d'Armes, Sélestat
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
65 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
À vendre Appartement 3 pièces 64,94 m2 avec balcon, ascenseur et parking Sélestat (67600) Vendu louéÀ deux pas du centre-ville de Sélestat, vene...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Samostatná kuchyně
Samostatné wc
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
105 dní
Aktualizováno:
9 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Place d'Armes, Sélestat
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
Agence De L'ill - Laurence Wach Immobilier
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
Agence De L'ill - Laurence Wach Immobilier
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce