SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 585 332 Kč
(109 516 Kč / m²)
Prodej
3+1
51 m²
Rue Buffon, Sartrouville

místnosti3+1
plocha51 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Vanessa Dinclaux vous propose: Appartement 3 pièces lumineux au cOEur du quartier des Dix ArpentsDans le très recherché quartier pavillon...

Parametry

Vygenerováno z AI

Samostatná kuchyněSamostatné wcPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Rue Buffon, Sartrouville
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France