SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 597 345 Kč
(112 130 Kč / m²)
Prodej
2+1
41 m²
Rue Buffon, Sartrouville

místnosti2+1
plocha41 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Samira Adnane vous propose: Bel Appartement 2 pièces lumineux avec balcon, ascenceur et stationnement sous-sol (seconde place en Option)...

Ostatní
Stáří nabídky: 14 dní
Aktualizováno: 14 dní

Lokalita

Rue Buffon, Sartrouville
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France