SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 688 986 Kč
(159 262 Kč / m²)
Prodej
2+1
42 m²
Chemin des Ginestes, Sanary-sur-Mer

místnosti2+1
plocha42 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

iad France - Delphine Albertini vous propose: SANARY-SUR-MER _ Appartement de 2 pièces avec TERRASSE, VUE MER PANORAMIQUE, CAVE et STATIONNEMENT PRIVA...

Ostatní
Stáří nabídky: 12 dní
Aktualizováno: 12 dní

Lokalita

Chemin des Ginestes, Sanary-sur-Mer
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France