SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
15 801 707 Kč
(149 073 Kč / m²)
Prodej
4+1
106 m²
Boulevard des Mimosas, Sainte-Maxime

místnosti4+1
plocha106 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

iad France - Florian Onorati vous propose: Appartement Neuf de 4 Pièces avec Jardin à Sainte-MaximeDécouvrez ce magnifique appartement avec des presta...

Ostatní
Stáří nabídky: 16 dní
Aktualizováno: 16 dní

Lokalita

Boulevard des Mimosas, Sainte-Maxime
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France