SUPA24
14 343 088 Kč
(202 015 Kč / m²)
Prodej
2+1
71 m²
Boulevard des Mimosas, Sainte-Maxime

místnosti2+1
plocha71 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartment for sale in Sainte-Maxime. Located in the heart of the town center, just steps from the beaches and amenities, this superb two-bedroom apart...

Ostatní
Stáří nabídky: 104 dní
Aktualizováno: 104 dní

Lokalita

Boulevard des Mimosas, Sainte-Maxime
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Living on the Côte d'Azur

Ab Kuijer