SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
20 623 132 Kč
(192 740 Kč / m²)
Prodej
4+1
107 m²
Boulevard des Mimosas, Sainte-Maxime

místnosti4+1
plocha107 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Apartment for sale in Sainte-Maxime. Located in the town center, close to shops and the beach, this lovely 4-room apartment offers a partial sea view....

Ostatní
Stáří nabídky: 156 dní
Aktualizováno: 156 dní

Lokalita

Boulevard des Mimosas, Sainte-Maxime
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

STIL IMMOBILIER