Výpis nabídek
10
10
10
49 864 598 Kč
(664 861 Kč / m²)
Prodej
3+1
75 m²
Avenue Paul Roussel, Saint-Tropez
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
75 m²
koupelny
Visite virtuelle sur demande.
À quelques pas de la mythique Place des Lices et du légendaire Vieux-Port de Sa...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Zahrada
Bazén
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
B - Velmi úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Tepelné čerpadlo
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
24 dní
Aktualizováno:
18 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenue Paul Roussel, Saint-Tropez
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
Agence De Saint Tropez - Fournials & Mougel Associés
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
Agence De Saint Tropez - Fournials & Mougel Associés
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce