SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
14 933 361 Kč
(155 556 Kč / m²)
Prodej
4+1
96 m²
Saint-Raphaël

místnosti4+1
plocha96 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

iad France - Johanna Larrour vous propose: Appartement de Standing 4 Pièces avec Terrasse à Saint-Raphaël VALLESCURESplendide appartement de type 4, e...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Saint-Raphaël
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France