SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
14 570 420 Kč
(145 704 Kč / m²)
Prodej
4+1
100 m²
Promenade des Bains, Saint-Raphaël

místnosti4+1
plocha100 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Saint-Raphaël -- Elegance, refinement, and uniqueness: Luxury. Unique. Fabulous.Just a few steps from the city center, discover this real estate gem o...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Promenade des Bains, Saint-Raphaël
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

B&B Immobilier