Výpis nabídek
7
7
7
21 770 495 Kč
(203 463 Kč / m²)
Prodej
4+1
107 m²
Saint-Raphaël
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
107 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Superb apartment on the seafront, privileged location. Stunning views, elegant interiors, high-end amenities. Unique and confidential opportunity. Con...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
1 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Saint-Raphaël
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.