SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
24 067 215 Kč
(198 903 Kč / m²)
Prodej
3+1
121 m²
Impasse du Soleil, Saint-Raphaël

místnosti3+1
plocha121 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Saint Raphael, Var New elegant development within walking distance to the beach, the harbour and the town centre. With just 7 apartments in total ove...

Ostatní
Stáří nabídky: 53 dní
Aktualizováno: 20 dní

Lokalita

Impasse du Soleil, Saint-Raphaël
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home